کد خبر : 2282
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ سنبله ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

نگرانی مجلس نمایندگان از فعالیت تخریبی ستون پنجم در داخل نظام!

ستون پنجم و یا همان حلقه جاسوسی درون نظام از طالبان حمایت می کنند و به طالبان امتیاز می دهند؛ این همان دستگاهی است که تلاش دارند مناطق افغانستان را به نفع طالبان سقوط دهند. به گزارش خبرگزاری رشد؛ موجودیت این حلقه، مجلس نمایندگان را سخت خشمگین کرده است. برخی از اعضای مجلس نمایندگان می

ستون پنجم و یا همان حلقه جاسوسی درون نظام از طالبان حمایت می کنند و به طالبان امتیاز می دهند؛ این همان دستگاهی است که تلاش دارند مناطق افغانستان را به نفع طالبان سقوط دهند.
به گزارش خبرگزاری رشد؛ موجودیت این حلقه، مجلس نمایندگان را سخت خشمگین کرده است. برخی از اعضای مجلس نمایندگان می گویند: مقام های حکومتی که همان حلقه جاسوسی است، طالبان را حمایت نظامی کرده و برخی از ولسوالی ها را سقوط دهند.
قاضی عبدالرحیم عضو مجلس نمایندگان در نشست عمومی مجلس گفته است که عده ای از مقام های حکومتی با طالبان کار کرده و تعدادی از تجهیزات را در اختیار این گروه قرار می دهد تا برخی ولسوالی ها را با سقوط مواجه کند. نظیفه ذکی، عضو دیگری مجلس نمایندگان است و او نگران است که معامله گری با طالبان، سرانجام افغانستان را به مرکز آموزش و تربیت فکری طالبان تبدیل شده و این کشور به پایگاه این گروه مبدل خواهد شد.
این نمایندگان می گویند که برخی از مقام های حکومتی به نفع طالبان جاسوسی کرده و در تلاش اند تا مناطق افغانستان را در تصرف طالبان درآورند و این دستگاه جاسوسی و یا هم ستون پنجم از حکومت معاش اخذ می کنند. داوود کلکانی عضو مجلس نمایندگان و از نزدیکان عبدالرب رسول سیاف است.
این عضو مجلس نمایندگان به صراحت اعلام کرد، اگر حکومت توانایی محاکمه این جاسوسان را دارد؛ فهرست شان افشا خواهد شد. از سویی هم؛ ظاهر قدیر معاون اول مجلس نمایندگان از حکومت خواست که به زودی اصلاحات جدی را در نظام به وجود آورد. او هشدار داد: اگر حکومت خود را اصلاح نکند؛ خود با یک جا کردن گروپ های پارلمانی، در استیضاح و یا هم سلب صلاحیت وزرای کابینه اقدام خواهد کرد.
در حال حاضر؛ مجلس نمایندگان روند استیضاح وزرای کابینه را در پیش گرفته است و بعد از عید سعید قربان، دیده شود که آیا واقعا وزرای کابینه استیضاح خواهند شد یا خیر. پرسشی که زمان به آن پاسخ خواهد داد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.