Home / افغانها در جهان / هشت مهاجر زیر سن افغانستانی از داخل یک لاری در آلمان پیدا شدند

هشت مهاجر زیر سن افغانستانی از داخل یک لاری در آلمان پیدا شدند

پولیس ایالت بایرن آلمان هشت مهاجر خورد سال افغان را از داخل یک لاری مهر و لاک شده پیدا کرده و بیرون کشیده است. هرچند این مهاجران هیچ گونه مدرک شناسایی با خود نداشته اند، اما پولیس گفته است آنها افغان اند
پولیس گفته است که راننده بلغاریایی این لاری در یک توقف موقتی برای لحظه ای استراحت کرده بود که صداهای تک تک را از داخل لاری شنیده بود. او بالافاصله از کارمند تانک تیل تقاضا کرد تا به پولیس خبر بدهد.
راننده لاری گفته است نمی تواند توضیح دهد که چگونه و یا چه زمانی این هشت فرد جوان در داخل لاری اش جابجا گردیده اند. او گفته است که او لاری را با بارش تسلیم گرفته و از طریق ترکیه و بعدا چندین کشور بالقان به آلمان آمده و در جریان راه هم تنها خودش رانندگی کرده است. احتمالا در جریان سفر این پناهجویان در بین بار لاری جابجا شده اند.
پولیس اظهارات این راننده حرفه ای ۴۳ ساله را معتبر خواند و بعد از بازجویی راننده اجازه یافت تا به سفرش ادامه بدهد.
این مهاجران گفته اند که آنها در صربستان با چشمان بسته وارد این لاری گردانیده شدند. این مهاجران جوان افغان گفته اند که حوادث بعدی را نمی توانند به یاد بیاورند. آنها ادعا کرده اند که در جریان انتقال به صربستان چندین بار از اسپری بی حس کننده علیه شان استفاده شده و به این دلیل ساعت ها بی هوش بوده اند.

About سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by keepvid themefull earn money